Salonky a vybavení

Jaké možnosti nabízí Resort Green Valley pro pořádání konferencí, jednání, prezentací či školení?

Školící místnost u velké pergoly až pro 80 osob / 730 x 1200 cm
Nově zrekonstruovaný prostor školicí místnosti, která je umístěna v samostatné budově nedaleko velké pergoly. Možnost zatemnění a vybavení prezentační technikou, s prostorem pro coffee break a vlastním WC.

Možné uspořádání:
  • - Divadlo pro 80 osob
  • - Škola pro 60 osob
  • - U-shape pro 28 osob po obvodu, případně + až 20 osob uvnitř

Salónek nad restaurací až pro 30 osob / 610 x 610 cm
Útulný, světlý, diskrétní, oddělený prostor v podkroví hlavní budovy, v patře nad restaurací. Možnost zatemnění a vybavení prezentační technikou. V předsálí šatna a prostor pro coffee break a vlastní WC.

Možné uspořádání:
  • - Divadlo pro 30 osob
  • - Škola pro 24 osob
  • - U-shape pro 17 osob po obvodu, případně + 8 osob uvnitř

Malý stylový salónek v apartmá pro 10 osob / 425 x 740 cm
Salonek je obývací částí velkého apartmá uzpůsobeného na schůzku v diskrétním duchu, v příjemném rodinném prostoru přibližně pro 10 osob. Prostor lze zatemnit žaluziemi a vybavit prezentační technikou. Apartmá má vlastní WC.

Velká venkovní pergola pro 120 osob / 1100 x 2000 cm
Pro větší skupiny, jednání, školení, přednášky, ale i zábavu. Sedíte v přímém kontaktu s okolní přírodou a přece pod střechou. V případě nepřízně počasí uzavřeme celý prostor dokola svinovací stěnou. Možné zapůjčení projektoru, projekční plochy, ozvučení, flipchartu. V případě potřeby jsou k dispozici mobilní sálavé ohřívače.

Malá venkovní pergola / 615 x 730 cm
Výjimečný prostor pro uvolněná pracovní jednání uprostřed přírody. Nachází se jen několik kroků od vstupu do restaurace, v diskrétní vzdálenosti od provozu a zároveň v dosahu obsluhy. Ideální pro přednášky a schůzky malých skupin účastníků, ale i pro posezení u kávy nebo večerní posezení a zábavu.

Nabídka prostor a technického vybavení »