Cocoon Tree Spa

Vyzkoušejte si, jaké je to spát v závěsném stanu Cocoon Tree Bed, kde můžete strávit romantickou noc ve dvou, nebo stejně tak nezapomenutelné dobrodružství s dětmi. 

Přenocujete v jakési odlehčené formě domu na stromě. Jedná se o kulovitý stan o průměru 3 metry, který je zavěšen mezi stromy. Materiál pláště je prodyšný, prostor bude proto zaplněn svěžím vzduchem, v chladnějších dnech ovšem uvnitř zvládne udržet příjemné teplo.
 
Cocoon Tree Bed je zavěšen v lese, na hranici areálu. I tak budete mít k dispozici budete mít veškerý komfort, který náš areál nabízí. Během pobytu si můžete objednat snídani nebo večeři v restauraci Green Valley. Snídani nabízíme i ve variantě s donáškou v piknikovém koši až pod nos, na terásku Cocoon.
 
Nově jsme vybudovali k tomuto zajímavému ubytování i spa terasu s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha s teplou vodou, umyvadlo) ale především s vlastní vířivkou.
 
Check-in je možný od 15:00 hodin, chck-out nejpozději do 11:00 hodin.
 
Uvnitř Cocoon Tree je přísný zákaz kouření! Domácím mazlíčkům není vstup povolen. Parkování je k dispozici na vyhraženém parkovišti zdarma.