Školení / Meeting

Green Valley poskytuje vše, co potřebujete k pořádání konferencí, jednání, prezentací či školení. Nabízíme několik kategorií plně vybavených školících místností s rozdílnou kapacitou a technickým vybavením. Vedle absolutního soukromí je standardně k dispozici dataprojektor s plátnem, flipchart včetně papírů a fixů, audio technika. Na požádání zajistíme případné další speciální vybavení. Všechny jednací místnosti disponují denním světlem a je možno je zatemnit. U nás na Green Valley se mohou školení, jednání či pohovory za pěkného počasí konat i ve volné přírodě nebo pod přístřeškem pergol.

Ve společných prostorách, jednacích místnostech, restauraci i venkovním prostoru funguje volný přístup k internetu prostřednictvím Wi-Fi zařízení. Areál využívá přenosu dat rychlého LTE internetu.

Pro akce nabízíme zajištění fotografa, případně pořízení videozáznamu najatým odborníkem. Pomůžeme Vám se zajištěním akce Vaší společnosti vlastními silami nebo ve spolupráci s našimi partnerskými agenturami specializujícími se na konference, školení a vzdělávání.

Ke všem akcím Vám připravíme občerstvení formou coffee breaku, obědy a večeře pak formou jednotného menu, teplého buffetu, slavnostného raut či grilování. To vše dle dohody.

Nabídka salonků, jednacích prostor a technického vybavení »

Napište si pro konkrétní nabídku »