Dojmy hostů

KNIHA HOSTŮ TREE HOUSE TŘI DUBY, SEZÓNA 2014 - 2016

KNIHA HOSTŮ TREE HOUSE TŘI DUBY, SEZÓNA 2017 - 2018

KNIHA HOSTŮ TREE HOUSE U BOROVICE, SEZÓNA 2017 - 2018

 

"Naše nadšení je nepopsatelné… Nádherné prostředí a strašně ochotný personál, díky kterému byl pobyt v tomto kouzelném domku o to hezčí! S radostí se opět vrátíme a zopakujeme si to. Odjíždíme s neskutečnou spokojeností. Bude se nám stýskat.
Děkujeme"
Verča a Tomáš z Prahy
PS: Nechce se nám odtud!!!"Hledala jsem originální a nevšední místo, kde bychom s přítelem oslavili naše výročí. Treehouse mé přání splnil nad očekávání! Jedním slovem NÁDHERA!
Trošku jsem se obávala, že přítel nebude sdílet mé nadšení, jelikož má strach z výšek, ale byl z toho „NA VĚTVI“. A možná nadšenější, než já…
Děkujeme za úžasný zážitek, který si určitě ještě zopakujeme…"
Pavlína a Michal z Českého Krumlova


"Manžel i šestiletý syn snili jeden chlapecký sen a pobytem na tomto snivém místě se jim nejen splnil, ale dostali do korun stromů i mě. Bylo to ohromující, domeček je bombastický, jako by ho právě vykouzlili a těm úžasným čarodějům děkuji a před jejich uměním smekám. A mé díky patří i vždy usměvavé a příjemné obsluze Green Valley.
Děkujeme"
Iva + Pepík + Honzík


"Myslím, že jsme a možná i zůstaneme nejstaršími treehousovými návštěvníky. Pobyt zde, v lůně přírody je naprosto okouzlující, odzbrojující a dech beroucí zážitek. Za těch krásných 72 let nemáme obdobný srovnatelný. Věříme, že si tuto nádheru ještě zopakujeme."
Eva + Jarek