Restaurace

Ve stylové nekuřácké restauraci pro až 55 osob s krbem a možností posezení na venkovní terase u bazénu nebo pod malou pergolou pro Vás připravíme snídaně formou švédských stolů a pro zbytek dne sestavíme speciální menu dle charakteru akce a Vašeho přání. Pokrmy doplníme širokou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů, točeným pivem a výběrem kvalitních moravských i zahraničních vín.

Prostor okolo bazénu v těsném sousedství restaurace a přilehlou terasou je ideálním místem k odpočinku i zábavě nejen v denních hodinách. Průzračně čistá voda, klid, čerstvě posekaný trávník a číšník na dosah.

Součástí budovy restaurace je salonek určený pro práci i zábavu, s konferenčním vybavením pro jednání, s uspořádáním stolů podle potřeby nebo jako prostor pro oddělenou společnost cca 30 osob. Můžete zde plánovat budoucnost firmy, oslavit narozeniny či jinak relaxovat. Umístění nad restaurací zaručí dosah obsluhy, ale zároveň diskrétnost odděleného samostatného prostoru.

Velká venkovní pergola s kapacitou až 120 sedících hostů, obsluhou, kompletním zázemím pro servis jídel a nápojů, točeným pivem, možností grilování je ideální pro velké společenské akce, svatby i soukromou party s přáteli. Pro chladnější období je možné prostor pergoly uzavřít a vytopit plynovými přímotopy. Celá pergola je také ozvučena a disponuje promítací technikou.

Malá pergola je vhodná jak pro školení menší skupiny osob za hezkého počasí nebo jako venkovní příjemné posezení s obsluhou z restaurace vzdálené jen několik kroků.

Za teplých letních večerů řada z nás dá přednost posezení u ohně na břehu potůčku, s vůní opečených buřtů a to vše doplněné kytarou a zpěvem známých písniček.

Areál i restaurace jsou otevřeny výhradně pro předem objednané akce a individuální objednávky je třeba řešit předem telefonicky nebo mailem.

Stálý jídelní a nápojový lístek »