Relax

Resort Green Valley je tou pravou oázou klidu. Nabízí možnosti pro aktivní odpočinek i relaxaci. Veškerá naše sportoviště vybízejí k pořádání přátelských utkání, firemních turnajů, soustředění, ale i sportovních dovolených. V rámci plného servisu zapůjčujeme sportovní vybavení od tenisových raket, míčů, pétanque až po kroket.

Ideálním místem k odpočinku i zábavě, nejen v denních hodinách, je venkovní bazén s lehátky v těsném sousedství restaurace s přilehlou terasou. Průzračně čistá voda, klid, čerstvě posekaný trávník a číšník na dosah s kompletní nabídkou jídel a nápojů z naší restaurace…

Po fyzické námaze nabídneme základní vybavení pro regeneraci. Uvolnění po náročném dni Vám poskytne sauna, která Vás zahřeje, zlepší krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a zklidní organismus. Léčivá moc masáže odstraní nejen stres, únavu, ale posílí regeneraci organismu, odstraní ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva, napomůže lepšímu prokrvení. Vybrat si můžete z mnoha typů přesně tu, která Vám nejvíce bude vyhovovat.

Ceny za pronájmy sportovišť a zapůjčení sportovního vybavení jsou uvedeny v ceníku sportovišť a půjčovného sportovního vybavení ».

Masáže je třeba předem objednat při rezervaci akce.