Svatební nabídka

Resort Green Valley je jako stvořený pro obřad pod širým nebem, pro malé i velké svatební hostiny, pro hostiny formou banketu nebo uvolněné zahradní party v přírodě, v restauraci nebo u venkovního bazénu. Oddat se můžete na travnatých plochách, pod romanticky vyzdobeným přístřeškem malé pergoly, ale i v brance našeho fotbalového hřiště. Veškerý exteriér, ale i interiér a přilehlé prostory tematicky, barevně sladíme a vyzdobíme, aby vše bylo v harmonii a odnesli jste si nezapomenutelný zážitek.

Nabízíme kompletní svatební servis, zkušenosti se svatbami tematickými, ale i přísně tradičními. Zajistíme konání svatebního obřadu přímo v areálu Resortu státním úředníkem nebo naším spolupracujícím velmi profesionálním duchovním oddávajícím.

Sestavíme a připravíme kompletní menu pro celý svatební den: welcome drink, koktejl po obřadu, svatební banket, večerní raut nebo neformálně pojaté občerstvení formou grilování. Malé i velké svatební hostiny, uvolněné zahradní párty v přírodě, v restauraci nebo u venkovního bazénu.

Ke svatebnímu obřadu a hostině pro vás připravíme i netradiční a nezapomenutelný zážitek. Na vaše přání zorganizujeme předsvatební párty, odpolední a večerní párty, barmanskou show, ohňostroj, karaoke, let balonem, atrakce pro děti, drobné dárky pro hosty, hudební produkci (živou či reprodukovanou) k obřadu i pro celodenní program.

Zajistíme profesionální umělecké či dokumentární foto a video, ale i dopravu koňmi s kočárem nebo limusinou.

Užijte si neopakovatelné chvíle v lůně přírody, v soukromí romantického prostředí Resortu Green Valley se vším, co nabízí. Svěřte nám Vaše touhy a představy, bezstarostně se oddávejte a přenechejte organizaci našemu týmu.

Bohatou fotogalerii z akcí a svateb naleznete na našem profilu na Facebooku.

Napište si pro konkrétní nabídku na email: svatba@green-valley.cz nebo si domluvte osobní návštěvu Green Valley s Honzou Kuklíkem na telefonním čísle +420 774 718 618.