Sport

Nabízíme speciální programy pro přípravu a organizaci sportovních soustředění, připravíme fotbalový tréninkový kemp nejen pro špičkové kluby a oddíly, ale i pro běžné amatérské organizace. Disponujeme vlastním fotbalovým hřištěm standardních rozměrů, tenisovým kurtem s osvětlením, travnatým hřištěm pro nohejbal a volejbal, vhodným též pro badminton, venkovním bazénem, vířivkou a saunou. V areálu je velké množství dalších travnatých ploch. Pro kondiční trénink jsou v okolí našeho resortu vynikající podmínky – běh do vrchu, běh v terénu, cykloturistika, asfaltová cesta pro bruslařský trénink apod.

Veškerá sportoviště vybízejí k pořádání přátelských utkání, firemních turnajů, soustředění, ale i sportovních dovolených. V rámci plného servisu zapůjčujeme sportovní vybavení od tenisových raket, míčů, pétanque až po kroket. Na své si přijdou i milovníci kulečníku.

Součástí areálu je devítijamkové discgolfové hřiště.

Nemáte-li dost, pak v blízkém okolí je na 250 km značených cyklistických tras, golfová hřiště, jízdárna, krásná příroda pro pěší výlety a na vodáky čekají nedaleké řeky Sázava a Blanice.

Ve spolupráci s partnerskou agenturou připravíme program na míru.

Napište si pro konkrétní nabídku »

Nabídka pronájmu sportovišť a sportovniho vybavení »