Reference

Green Valley

"V resortu Green Valley pořádáme akce již od roku 2008.

Připravujeme zde klasické vzdělávací, firemní či teambuildingové akce, ale i nestandardní realizace projektů dle specifických požadavků klienta, neboť  podmínky v areálu i jeho okolí dávají prakticky neomezené možnosti. Personál GV byl vždy připraven nás maximálně podpořit v úsilí o originální akci, protože jen celkové pozitivní výsledky a dojmy klienta jsou zárukou jeho návratu nejen k naší firmě, ale i do areálu GV.
 
Těším se na další spolupráci."
 
Mgr. Jan Sedláček
realizace projektů / instruktor specialista
BALIC, s.r.o.
BASIC LIFESAVING COMPETENCE
VZDĚLÁVÁNÍ-OUTDOOR-TEAMBUILDING

www.balic.cz

---------------

"Pokud ještě váháte, jestli navštívit Green Valley... Nedělejte to a hned vyražte! Nádherné prostředí, široké moznosti vyžití a skvělý personál! Zdravíme hlavně Františka, ale i všem ostatním patří velký dík. Doufám, že bude brzy příležitost na další návštěvu :-) Za tým Veracomp Martina

---------------

Úžasné místo!

---------------

Byla jsem tu před týdnem na Teambuildingu a bylo to super! :-) vřele doporučuji!"

---------------

Svatby

"Ještě jednou VELKÉ DÍKY vám VŠEM!!!! Bylo to výživné, úžasné a nepřekonatelné!
Díky a hezký den"
Jana

---------------

"Dobrý den všem, dne 6.9.2014 jsme zažili jeden z nejkrásnějších dní našeho života! Stali jsme se manželi! Obřad, hostina i večerní party se odehrály zde v krásném areálu GV za krásného počasí. Rádi bychom poděkovali celému personálu za skvělou organizaci, profesionální avšak rodinný přístup a za bezproblémový a bezstarostný průběh celého dne i rána.
Tento areál můžeme všem jen doporučit, nic zde nebyl problém, ve všem nám vyšli vstříc a vždy s ochotou a úsměvem na tváři. Jídlo bylo velice chutné a výběr bohatý, snídaně skvělá.
Opravdu děkujeme moc za splnění krásného snu, cítili jsme se jako v pohádce."

Manželé Čmejlovi

---------------

"Nejkrásnější místo, kde jsem přespala!! Jestliže nevíte, kde strávit romantickou noc, či dokonce svatbu - neváhejte !
Ochotný a příjemný personál to vše jen zdokonalí. Krásnější zážitek už ani nemůže být ❤"

---------------

"Jedním slovem super!!! Jak samotný resort, tak jídlo, personál, komunikace, ubytování...
Proste fakt úžasný. Díky za parádní den :-)"

---------------

"Děkujeme za úžasný den!!! Vše bylo naprosto dokonalé, a kdybychom mohli, ihned náš den zopakujeme :-)"

---------------

Tree house

"Naše nadšení je nepopsatelné… Nádherné prostředí a strašně ochotný personál, díky kterému byl pobyt v tomto kouzelném domku o to hezčí! S radostí se opět vrátíme a zopakujeme si to. Odjíždíme s neskutečnou spokojeností. Bude se nám stýskat.
Děkujeme"
Verča a Tomáš z Prahy
PS: Nechce se nám odtud!!!

---------------

"Hledala jsem originální a nevšední místo, kde bychom s přítelem oslavili naše výročí. Treehouse mé přání splnil nad očekávání! Jedním slovem NÁDHERA!
Trošku jsem se obávala, že přítel nebude sdílet mé nadšení, jelikož má strach z výšek, ale byl z toho „NA VĚTVI“.  A možná nadšenější, než já…
Děkujeme za úžasný zážitek, který si určitě ještě zopakujeme…"
Pavlína a Michal z Českého Krumlova

---------------

"Manžel i šestiletý syn snili jeden chlapecký sen a pobytem na tomto snivém místě se jim nejen splnil, ale dostali do korun stromů i mě. Bylo to ohromující, domeček je bombastický, jako by ho právě vykouzlili a těm úžasným čarodějům děkuji a před jejich uměním smekám. A mé díky patří i vždy usměvavé a příjemné obsluze Green Valley.
Děkujeme"
Iva + Pepík + Honzík

---------------

"Myslím, že jsme a možná i zůstaneme nejstaršími treehousovými návštěvníky. Pobyt zde, v lůně přírody je naprosto okouzlující, odzbrojující a dech beroucí zážitek. Za těch krásných 72 let nemáme obdobný srovnatelný. Věříme, že si tuto nádheru ještě zopakujeme."
Eva + Jarek